1. W liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Tymoteusza i Tytusa, , we środę św. Agnieszkę , w sobotę św. Jana Bosko;
  2. Zachęcam do osobistej adoracji Pana Jezusa w żłóbku i częstowania się słodkościami;
  3. Dziękuję za atmosferę życzliwości i wiele ciepłych słów podczas spotkań kolędowych, a także za składane przy tej okazji Wasze ofiary na potrzeby kościoła;
  4. Program kolędy na bieżący tydzień: 26 stycznia - poniedziałek – od godz.15.00 z przerwą na Mszę św. o godz. 17.00 – ul. Porzeczkowa, 27 stycznia – wtorek – od godz. 15.00 z przerwą na Mszę św. o godz. 17.00 – ul. Akacjowa od początku do nr 24, 28 stycznia – środa – od godz. 15.00 z przerwą na Mszę św. o godz. 17.00 – ul. Akacjowa od nr 26 do końca.
  5. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie proszę o zgłoszenia sms bądź telefoniczne o wybranym przez siebie dniu: 29 i 30 stycznia od godz. 15.00 do 16.30 oraz od 18.00 do 20.00, 31 stycznia – sobota od godz. 8.30 do 13.00;
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, po to by pogłębiać swoją wiarę i wiedzę;
  7. Dziękuję parafianom z ul. Tulipanowej i Truskawkowej za sprzątanie kościoła i ofiarę na jego potrzeby - Bóg zapłać! W tym tygodniu zapraszam do dbałości o świątynię mieszkańców z ul. Malinowej, Azaliowej i Dereniowej;
  8. Zachęcam do wspólnego sierpniowego pielgrzymowania do Lourdes, Andory, Monteserrat i Barcelony – szczegóły na plakacie – pozostały ostatnie wolne miejsca;
  9. Pomódlmy się w intencji wszystkich solenizantów i jubilatów nadchodzącego tygodnia, w intencji chorych i cierpiących w naszej parafii i wszystkich, którym obiecaliśmy modlitwę…. Pod Twoją obronę …